Afyon Elektrik Ltd. 0272 201 03 07

2000 yılından bu yana elektrik tesisat konusunda hizmet veren firmamız, 2009 yılından itibaren elektrik sektöründe de afyon merkez ve çevresinin teknik servis ihtiyacını karşılamaya başlamıştır. İş anlayışında kaliteyi ön planda tutan Afyon Elektrik Mermer İnşaat Taahhüt Ltd. sektöründe ileri düzeyde bilgi birikimi, deneyimi, teknik personeli ve iş disipliniyle bu sektörde hizmet anlayışına devam etmektedir.

Bölgemizin en büyük elektrik malzemeleri tedarikçilerinden biri olarak bu anlamda talep edilen tüm ürünleri 96 saat içinde sizlere ulaştırıyor. Elektrik sektörünün ilimizde öncüsü olan firmamız kalite anlayışıyla daima bir adım önde olmayı kendine ilke edinmiştir. Elektrik alanında alanında Afyon sanayi bölgemizde yer alan tüm endüstri alanlarına hizmet kalitemizi sunmaktayız.

Afyon  Elektrik Ltd. olarak binlerce kurumsal ve bireysel müşterimizin kendi alanımızda önceliklerini biliyor, ona göre hizmet, ürün kalitesi, ürün tedarik ve fiyat politikamızı geliştiriyor ağımızı günden güne büyütüyoruz. Siz de memnun müşterilerimiz arasında yerinizi almak için bizimle iletişime geçin.

hakkimizda-elektrik
Scroll to Top